دفتر شطرنجی بزرگ بانه و آغاز همکاری قاچاق در ایران

آیا شما یک سرگرمی مشتاق هستید؟ سپس برای تمام پروژه ها و خریدهای مربوط به سرگرمی خود یک دفترچه یادداشت نگه دارید!

 ایده های تقریبی از برنامه های خود را ترسیم کنید، پروژه ها را اندازه بگیرید و مواردی را که نیاز دارید یا می خواهید در آینده بگیرید، یادداشت کنید. به این ترتیب شما یک رکورد از تمام کارهایی که انجام داده اید دارید تا جزئیات کلیدی را فراموش نکنید.

من شخصاً یکی از طرفداران بزرگ لیست 100 هستم ، که روشی است که از مجله کاتلین آدامز به سمت خود می‌کشم . فقط برای این تمرین شگفت انگیز یک دفتر خاطرات داشته باشید و ببینید چه بینش هایی می توانید پیدا کنید!

آیا تعداد زیادی مجله خالی در اطراف وجود دارد؟ آنها را هدر ندهید! شما می توانید از یک دفتر شطرنجی بزرگ برای تهیه دفترچه یادداشت، ردیابی عادات خود، برنامه ریزی زندگی خود یا انجام هر کاری استفاده کنید.

دفتر شطرنجی بزرگ

در زیر 30 روش جالب و موثر برای استفاده از این نوت بوک های خالی و نیمه استفاده شده اضافه شده است!

گرفتن یک نوت بوک خالی کاملاً جدید یکی از هیجان انگیزترین احساسات است. پتانسیل زیادی وجود دارد، آزادی بسیار زیادی! احساس شکستن باز کردن جلد جلو، بافت کاغذ در دستان شما می تواند مست کننده باشد.

اما همچنین می تواند کاملاً ترسناک باشد! گاهی اوقات خالی بودن صفحه اول می تواند بسیار زیاد باشد و باعث شود احساس کنید که مطمئناً این چیز زیبا را خراب خواهید کرد.

ممکن است وسوسه شوید که این دفترچه خالی زیبا را در قفسه خود قرار دهید (همراه با مجلات خالی دیگری که جمع آوری کرده اید). من می دانم که داشتن مجموعه وسیعی از مجلات کم استفاده و ناامیدی منحصر به فرد همراه با آن چه حسی دارد.

خوشبختانه، پس از چند سال کاوش در ژورنال، ده ها راه برای استفاده مناسب از نوت بوک های خالی زیبا پیدا کردم. اگر آماده الهام گرفتن از مجموعه ژورنال خود هستید، پس قلم مورد علاقه خود را بردارید و بیایید وارد شوید!